לשחק באוקולוס קווסט דרך VPN - רשת פרטית וירטואלית

יש שירותים או משחקים שלא זמינים לכם בארץ? זו הדרך!

תוכן עניינים

כמה מילים על VPN - רשת פרטית וירטואלית

שימוש בVPN  בעולם הגיימינג הינו דבר מוכר, קיימים לא מעט משחקים או שירותים שאינם זמינים ו\או זמינים בחלקם בארץ ובאמצעות התחברות לשירות VPN ניתן לשחק ו\או להשתמש באותם השירותים באופן מלא.

אז איזה VPN מומלץ לאוקולוס קווסט?

לא חסרים שירותי VPN, אך להפתעתנו למרות שרובם אם לא כולם עובדים במחשב, ראוטר ואפילו בטלפון, מעטים עובדים בקווסט, מבדיקה שערכנו בנושא, NordVPN נתן את הביצועים הטובים ביותר ועובד נהדר ישירות מהקווסט.

לאתר של ה VPN הויקינגי

מאיפה כדאי לקנות את הרשת הוירטואלית הפרטית הזו?

למי שהשירות נדרש ברמה היומית, כדאי ועדיף לקנות ישירות מהאתר. המחיר עבור השירות נע בין 40 שקלים למנוי חודשי ויורד ל8 שקלים בחודש (כ200 שקלים בתשלום חד פעמי למנוי לשנתיים).

מי שמחפש מציאות, יוכל למצוא מנוי שנתי במחיר של 10-20 שקלים ב איביי. יש לשים לב כי אמינות וחוקיות המשתמש אותו מציעים למכירה נטולה בספק והסבירות כי לאחר חצי שנה לא תוכלו להשתמש יותר בשירות בשל החלפת סיסמא מצד הבעלים דיי גבוהה – אך בשביל עלות סמלית של 10-20 שקלים, מדובר בחסכון משמעותי לעומת המחיר המלא ברכישת מנוי דרך האתר.

קישור לרשת הוירטואלית

כיצד להשתמש ב VPN באוקולוס שמחובר למחשב (PCVR)

להתקין את הקליינט של NordVPN דרך האתר, להתחבר עם שם המשתמש וסיסמא, לבחור שרת שדרכו מתחברים ולהתחבר.

כיצד להשתמש ב VPN באוקולוס קווסט

  • להתקין את האפליקציה של NordVPN דרך סיידקווסט (לחבר את המכשיר למחשב, לפתוח סיידקווסט ולגרור את האפליקציה פנימה) – להורדת ה APK

לצורך ההתקנה חובה להיות במצב מפתח (Developer)

לאחר ההתקנה בקווסט פתחו את האפליקציה בקווסט דרך Unknown Sources, התחברו למשתמש שלכם ובחרו בשרת אליו תרצו להתחבר.

מה קיבלנו?

בסיום ההתחברות הIP שלכם יוגדר לפי המדינה אליה אתם מחוברים כאילו אתם יושבים בפועל שם ולא בארץ ואיתה תפתח לכם גישה מלאה לכלל השירותים של bigscreen, ספריית סרטים רחבה ב netflix וגישה למשחקי פוקר שאינם זמינים למשתמשים בארץ.